• پترو ابزار دقیق با هدف پاسخ به نیازهای فنی صنایع گوناگون نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه و تأسیسات صنعتی و غیرصنعتی در سال 1386 تأسیس گردیده است. در اختیار داشتن گروه مهندسین و متخصصین مجرب، پترونیر را قادر ساخته است تا با ارائه خدمات گوناگون تخصصی توانمندی­های خود را تثبیت نماید. این توانمندی­ها شامل طیف گسترده­ای از خدمات گوناگون طراحی و مهندسی، نصب و اجرا، تست و راه اندازی و نیز تهیه و تأمین تجهیزات مورد نیاز پروژه­ها می­باشد که براساس دستورالعمل­ها و استانداردهای روز دنیا ارائه می­گردد.

  اهداف

  هدف از تشکیل گروه پترونیر ایجاد یک هلدینگ تخصصی با استفاده از نیروهای جوان و مؤثر در کنار متخصصین باتجربه می­باشد. ایجاد زیرگروه­های تخصصی ابزاردقیق، ساخت تابلو، ارتینگ، مطالعات و تست و راه اندازی، سیستم­های جریان ضعیف، F&G و پروژه های EPC نمونه­ای از فعالیت­های شرکت پترونیر در این بازه زمانی بوده است.

  پتروابزاردقیق، بعنوان یک واحد تجاری استراتژیک در مجموعه شرکت نوین آریا پترونیر از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه تأمین تجهیزات ابزار دقیق و انواع شیرآلات صنعتی در حوزه­های فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاه، معدن، سیمان و غیره آغاز نموده است. این واحد تجاری توانسته است با استفاده از سيستم­هاي نوين مديريتی، مهندسي و تداركات، جايگاه مناسبي را در صنایع كشور فراهم آورد. همچنین بواسطه بهره­گیری از تجارب ارزشمند برترین سازندگان دنیا و داشتن منابع تأمین در کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، چین و امارات در فهرست بلند منابع واحد دستگاه مركزي وزارت نفت و بسیاری از شرکت­های معتبر در این زمینه قرار گرفته است. بازرگانی و تأمين تجهيزات ابزار دقيق و انواع شیرآلات صنعتی پروژه­ها با بهره­گيري از متخصصين مجرب و منابع داخلي و خارجي، در حوزه فعاليت اين شرکت می­باشد.

  اهداف و چشم اندازها

  • تلاش برای افزایش رضایت کارفرمایان با بکارگیری کادر متخصص و مجهز به دانش روز
  • پاسخ گویی سریع به کارفرمایان با طراحی ساختار سازمانی جوان، پویا، توانمند، متخصص و با تجربه
  • ارائه طرح­ها و راهکارهای مهندسی مطابق با استانداردهای روز دنیا به منظور برطرف کردن مشکلات و کاهش هزینه­ها
  • تسریع در تأمین محصولات پروژه به کارفرمایان از طریق تولید و یا واردات کالا